O pracowni

 Strona internetowa oryginalneprojekty.pl to projekt realizowany przez doświadczonych architektów współpracujących z profesjonalnym zespołem projektantów branżowych. Naszym celem jest przedstawienie klientom specjalnie wyselekcjonowanych projektów domów jednorodzinnych o unikalnych walorach estetycznych jak i technicznych. Nie znajdą Państwo tutaj setek banalnych, przeciętnych designersko i niefunkcjonalnych rozwiązań architektonicznych. Staramy się przedstawiać jedynie wysokiej jakości nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, materiałowe i inżynierskie. Zależy nam na rzetelności obsługi oraz sprzedaży dopracowanych produktów i usług. Trzon pracowni tworzą architekci wraz ze wspólnikami :

 

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

konrad idaszewski

ARCH. KONRAD IDASZEWSKI

Architekt, członek Wielkopolskiej Izby Architektów. Doświadczenie zawodowe zdobył w trakcie pracy na stanowisku asystenta architekta w poznańskich pracowniach projektowych oraz w ramach kontraktu w Irlandii. Od 2001 roku prowadzi niezależną praktykę projektową. Działalność obejmuje zarówno projekty małej skali domów jednorodzinnych i projektów wnętrz jak i dużej - budynków użyteczności publicznej oraz obiektów sakralnych. W pracowni odpowiedzialny jest za koordynację projektu, kontakt z klientami oraz design.

 

ARCH. MARCIN LEWANDOWICZ

Architekt, członek Wielkopolskiej Izby Architektów, członek SARP. Doświadczenie zawodowe obejmuje praktykę projektową w polskich i zagranicznych renomowanych pracowniach projektowych oraz własną działalność projektową od roku 1997. Członek zespołów projektowych będących laureatami licznych konkursów architektonicznych. Z pasji projektuje bez względu na skalę wnętrza, sztukę użytkową, obiekty budowlane i urbanistykę. W pracowni zajmuje się projektami domów, koordynacją międzybranżową oraz obsługą klientów.